ירון חזן -מייסד ובעלי חברת LONGCARE

ירון חזן,  מייסד ובעלי חברת LONGCARE, הוא מומחה לתסרוקות ועיצוב וטיפוח שיער  יותר מ-30 שנה.

במשך השנים עיצב ירון את שיערן של אלפי כלות והיה מודל לחיקוי אצל הקולגות. דרך התפתחותו המקצועית בעיצוב שיער למד חזן טכניקות חדשות שיישם ופיתח, עבר והשתלמויות רבות ברחבי העולם ולמד ממעצבי השיער הטובים ביותר.
ירון חזן הוא מומחה ופורץ דרך בתחום תוספות שיער וסרוק כלות וערב. הוא מדריך מעצבי שיער בחברות המובילות ולאחרונה פתח סמינרים אישיים והשתלמויות למעצבי שיער מתחילים ומתקדמים.
 

ירון חזן | לונג קייר

חדשנות כערך עליון - יש להפיץ את הבשורה ברחבי העולם! 

בשנים האחרונות ירון משקיע משאבים רבים במציאת פתרונות לבעיות בתחום עיצוב השיער. הוא מחדש ומפתח מוצרים חדשים, פרקטיים ובריאים יותר.  מוצרי LONGCARE ישקמו ויבריאו את השיער מצד הלקוחה, ומצד המעצבים ישפרו את יכולות ויצמצמו את זמן העבודה על השיער. כך נולד הפטנט האחרון, Hairpoods.

™HAIRPOODS - הסיפור

במשך שנים רבות נמנע ירון מלהשתמש בכל השיטות הקיימות להוספת שיער, משום שראה את הנזק העצום שהדבק וההלחמות למיניהן גורמים. כאשר ירון נתקל במקרה יוצא דופן של כלה שהדביקה תוספות שיער לפני חתונתה, וביחד נדהמו לגלות כמה נזק נגרם מההדבקה וכמה זמן ומשאבים נדרשו בכדי להסיר את התוספות. כשכבר הצליח להסיר אותם, הנזק שנגרם לשיער היה עצום – השיער נשבר ונתלש, והיה צורך במאמץ אדיר לתקן את הנזק ולשקם את השיער.

 

באותו הרגע הבין ירון שהגיע הזמן לחולל שינוי - ואפילו מהפכה של ממש - בתעשיית תוספות השיער, ולפתח שיטה אחרת שתגרום לתהליך להיות קל ונגיש יותר, מבלי לפגוע בשיער, שיתנו ללקוחה שיער ארוך, מלא ועשיר במינימום זמן.

ברגע שהחליט ירון לפתח את הפטנט, בשנת - 2014 הוקם צוות מהנדסי-מוצר ומעצבים מומחים מהבולטים בתחום שעבדו מסביב לשעון ומבלי לחסוך במשאבים במשך 3 שנים, עד שנולד המוצר ™HAIRPOODS - פטנט רפידות השיער.

מעצבי שיער ובעלי מספרות

בנוסך, מעצבי שיער רוכשים ™Hairpoods במחירים מיוחדים.
צרו קשר או הירשמו לסמינר הקרוב  ותהינו מהנחות משמעותיות.

אנו מחפשים אתכם, מעצבי שיער שרוצים להתקדם ולהעניק ללקוחות שלהם חווית טיפוח וסטיילינג איכותית וללא פשרות.

ב LONGCARE תוכלו למצוא כל מה שמעצב שיער צריך:
החל ממסרקי פחם (קארבון) איכותיים במיוחד, פטנט רשום לתוספות שיער ,מברשות עץ העשויות שיער 100% טבעי, תיקי ציוד במגוון גדלים, מכשירי סלסול והחלקה מתקדמים ותכשירי טיפוח סופר פרימיום שיעניקו ללקוחות שיער בריא, חזק ומטופח במיוחד.

בואו להיות חלק מהנבחרת של LONGCARE ותיהנו מהרצאות, סדנאות, חשיפה לטכניקות עיצוב מתקדמות וכלים ייחודיים שיהפכו אתכם למובילי דעת קהל בתחום עיצוב השיער.